Фільм За хмарами (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У бідних нетрів Мумбаї живе молодий чоловік на ім’я Амір. Головний герой «За хмарами» вже давно звикся з тією долею, яку підготувала йому доля. Щоб якось зводити кінці з кінцями і заробляти собі на шматок хліба, хлопець продає наркотики місцевому населенню. Він прекрасно усвідомлює, що займається кримінальними справами і в будь-який момент може загриміти за грати. Одного разу його зловили і пред’явили звинувачення по всій строгості закону. Тепер його сестра Тара готова піти на все, аби витягнути свого недолугого братика з ув’язнення. Галасливий місто Мумбаї має кілька осіб.

Вулиці, де проживає біднота, рідко показують заїжджим туристам. Адже тут немає нічого примітного. Амір росте в спартанській обстановці жебрацького існування. Щоб якось поправити своє становище, хлопець змушений порушувати закон. Він займається нелегальним збутом наркотичних засобів, що одного разу приводить його в поліцейську дільницю. Рідна сестра Тара намагається допомогти родичу уникнути тюремного терміну.

Вони силяться вирватися з капкана, в який загнала їх доля. Можуть вихідці з глухого району розраховувати на те, щоб розлучитися з суворою реальністю цих місць? Фільм За хмарами (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Маджид Маджиди
Актори: Ішан Капур, Малавика Моханан, Гаутам Гхош, Шарада, Танништа Чаттерджі


загрузка...