Фільм Забудь про Ніка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мода змінюється кожен день, постійно з’являється щось новеньке і вишукане. Джейдж проживає в Нью-Йорку. Сліпуча мода дає знати про себе, у результаті чого дівчина пов’язує з діяльністю моделі і починає займатися дизайнерським справою. Серйозні зміни в житті. В цей час Джейдж довелося жити в квартирі з колишньою дружиною свого нинішнього чоловіка. Найцікавіше, що сам чоловік кудись пропав. Жінки не розуміли, в чому причина його зникнення і де він може знаходитися. Щоб розкрити всі загадки їм доведеться переступити через себе і… подружитися. Ось тільки чи можливий такий результат?

Джейд подолала великий шлях у світі високої моди Нью-Йорка. Колишня модель тепер стала дизайнером. Одного разу вона приходить у свій розкішний пентхаус, і виявляє там Марію — колишню дружину свого чоловіка Ніка. Але виявилося, що старий Казанова знайшов собі більш молоду пасію, а Джейд і Марія змушені жити під одним дахом.

Перший час жінки не могли переносити один одного, але незабаром вони усвідомили, що у них є спільні інтереси… Фільм Забудь про Ніка (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маргарете фон Тротта
В ролях: Інгрід Больсе Бердаль, Катя Ріман, Халук Бильгинер, Меттью Сандерс, Тинка Фюрст, Фредерік Вагнер


загрузка...