Якби молоденька дівчина могла, вона б віддала все на світі, щоб згадати своє минуле, але як би вона не старалася, у неї не виходило згадати навіть своє ім’я. Їй розповіли про те, що вона цілих шість місяців пробула в комі після того, як її витягли з води, а тепер вона майже повністю зцілилася фізично, але її психічний стан залишало бажати кращого. Вона дуже старалася, але не могла нічого пригадати, доктор теж не дуже-то допомагав, він лише показував їй якісь картинки і розраховував, що цій дівчині незабаром стане краще.

Цю дівчину стали називати Джейн, так як навіть місцевому шерифові не вдалося дізнатися нічого про неї, він чесно зізнався, що не міг знайти жодного родича героїні, що йому здавалося дивним, такі ж почуття відчувала і недавно знаходиться в комі. Вона була абсолютно впевнена, що у неї повинні бути рідні, але не могла вона згадати жодного особи. Коли ж серед ночі до Джейн хтось заявився, вона точно чула чиєсь дихання, їй не повірили ні медсестра, ні лікуючий доктор, вони не сумнівалися в тому, що це минуле давало про себе знати, в дійсності ж жодна людина не міг увійти в лікарню в темний час доби. Одного разу Джейн сказали, що її не можуть більше тримати в цьому місці, вона могла б переїхати до своєї медсестрички, а ще її познайомили з доктором, який повідомив героїні, що хотів би спробувати на ній гіпноз, він вірив, що це допоможе повернути пам’ять героїні якщо не всю відразу, то хоча б частково.

В цей же час Джейн познайомилася з чоловіком, який їй дуже сподобався, але що б не відбувалося в житті цієї дівчини, вона не сумнівалася в тому, що хтось постійно її переслідував, на думку героїні, він точно хотів зробити їй боляче. Фільм Забуте зло 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ентоні Ферранте
В ролях: Масьела Луша, Енджі Дік, Рауль Бустаманте, Кайл Макківер, Джефф Маркеллетта, Меган Стек, Росс Тернер, Малкольм Метьюс, Terrence Kiriokos, Колін Лоуренс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress