В кінці 50-х років у сільському глушині штату Алабама проживає дванадцятирічна дівчинка по імені Луэллен (Дакота Феннінг) в будинку своєї побожної бабусі (Пайпер Лорі), оскільки тільки вона може дати якусь стабільність своїй внучці. Батько дівчинки на ім’я Лу (Девід Морс) любить її і намагається якимось чином налагодити відносини з дочкою, обдаровуючи її подарунками, такими як записи улюбленого дівчинкою Елвіса Преслі. Батько не може дати стабільного життя своєї дочки, тому що сам живе в застарілій халупі і страждає алкоголізмом.

А дівчинка, як і багато її однолітків, бігає в лісі, купається в ставку, ловить змій, допомагає бабусі і весь час співає улюблену пісню з репертуару Елвіса Преслі. Луеллен талановита і мріє побачити свого кумира. У дівчинки є проблеми, які мучать її. Її батько після удару блискавкою стає інвалідом, а його спроба знайти дівчинці маму теж терпить крах. Але ось дівчинка дізнається, що її рідне місто відвідує Елвіс Преслі. Луеллен дуже хоче потрапити на його концерт, але грошей на квиток у неї немає. Її друг Бадді говорить Луеллен, що у його знайомого хлопчиська є квиток на концерт Преслі і він готовий розлучитися з ним, але за однієї умови.

Луеллен повинна станцювати перед цим хлопцем оголеною під музику Преслі. Погодившись, дівчинка виявилася зґвалтованою. Фільм Зацькована (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дебора Кампмейер
В ролях: Дакота Фаннінг, Пайпер Лорі, Девід Морс, Робін Райт, Гранолдо Фрэзиер, Ізабель Фурман, Коуді Хенфорд, Чарлі Лукас, Херман МакКлауд, Чандлер Макінтайр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress