Фільм Задоволення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Прешос – нігерійська молода особа, яка проживає в глухому селі, де всі сім’ї перебувають в безпросвітній бідності, не маючи можливості заробляти гроші, достатні для нормального існування. Щоб позбавити сімейство від вимушеного голодування і гнітючої убогості, дівчина змушена відправитися в далеку Європу, де спробувати бажає свої сили, працюючи в секс індустрії. Там вже влаштувалася кілька років тому знайома, зріла жінка Джой, давно займається проституцією, яка допоможе влаштуватися в незнайомій країні. Перед від’їздом скромна селянка відправляється до чаклуна, щоб отримати захист від бід.

Прешос приїжджає в чужі, незнайомі місця, що вражають юну нігерійку дивовижною красою. Вона знаходить доступне житло, поселяючись з сусідкою в тісній кімнатці, де відсутні елементарні зручності. Щовечора вона вирушає до дороги, щоб чергового знайти клієнта. Однак сором’язлива дівчина не вміє подати себе належним чином, тому не особливо популярна у бажаючих ніч з незнайомкою провести. Фільм Задоволення (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед світанком трудівниці йдуть додому відсипатися. Зібравши трохи грошей, вони відправляють їх родичам в Нігерію. На пошті дівчина дзвонить мамі, розповідаючи останні новини.

Режисер: Судабех Мортезаи
В ролях: Anwulika Alphonsus, Mariam Sanusi, Angela Ekeleme


загрузка...