Фільм Загадкова історія Бенджаміна Баттона (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Бенджамін Баттон народився в красивому місті — Новий Орлеан. Батько хлопчика злякавшись, що малюк проклятий втік з дому. Справа в тому, що він виглядав як сімдесятирічний дідусь, яким він і є, адже його життя кардинально відрізняється від звичної. Юнак з кожним роком молодів. На щастя, маленького хлопчика підібрала побожна медсестра Куинни. Будучи сильно віруючою жінкою, вона бачила в усьому волю Господа, тому вона поставилася до покинутого татом малюка з розумінням і добротою. Дитинство він провів у будинку для престарілих, де на відміну від всіх хлопчина молодів.

З часом він навчився читати і ходити, проте в притулок старих головний герой більше не міг залишатися, хлопчина розумів, що до нього починають проявляти надмірну цікавість. Баттон вирішує відправитися в подорож по країні. Будучи єдиним у своєму роді, Бенджамін стикався з безліччю проблем і перешкод. Адже хлопця ніхто не вчив виходити з різного роду життєвих ситуацій. Чоловік не міг запитати у людей ради, тому зустрівши першу любов, він діяв так, як підказувало серце.

Адже не просто будувати відносини, розуміючи, що коли кохана постаріє, він буде схожий на однорічну дитину. Фільм Загадкова історія Бенджаміна Баттона (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Фінчер
В ролях: Бред Пітт, Кейт Бланшетт, Джулія Ормонд, Тараджі П. Хенсон, Джейсон Флемінг, Джаред Харріс, Тільда Суїнтон, Махершала Алі, Ель Фаннінг, Еліас Котеас


загрузка...