Фільм Загнані (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сара одинак, вона звикла брести по життєвій дорозі, не сподіваючись на чиюсь підтримку. Друзів дівчина не шукає, вороги якось самі знаходяться, картина «Загнані» покаже, який випадок змінить життя героїні. Перебуваючи в підземному паркінгу, особа підходить в своїй машині, збираючись відправитися в шлях, несподівано лунати постріли, ймовірно, влаштовані розбирання. Щоб не стати мішенню жінка вправно встрибують у транспорт і як гонщик мчить вперед, зникаючи з небезпечного місця. Сподіваючись, що неприємності позаду, відкинувши тривоги, персона несподівано виявляє в багажнику хлопчикові років одинадцяти.

Байдужою до долі хлопчика леді бути не може, однак їй хочеться зрозуміти, ким був батько Лео, який брав участь у перестрілці. На жаль, чоловік застрелено, як повідомити про цього хлопчика? Тендітніші дитячої долі немає нічого, що варто взяти опіку над малим, але оцінить жертовність незнайомець. Добра часи не вичерпані, учасниця подій погоджується захищати дитину, адже біда і так очорнила біографію хлопчика. Належить з’ясувати, хто влаштовував пастки напередодні, невже біди для маленького героя не закінчилися і він у небезпеці.

Як втішити засмученого малюка, совість не дозволить жінці кинути в біді нещасного, значить, пригоди тільки починаються і попереду безліч труднощів, які доводиться долати. Фільм Загнані (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Людовик Колбо-Жустин
В ролях: Дженіфер Бартолі, Фелікс Боссюе, Жофрей Платника, Констанс Лаббе, Маттіас Ван Каш, П’єр Лопез


загрузка...