Фільм Загубився в Лондоні (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Коли рейтинг популярної особи починає катастрофічно знижуватися, знаменитість готова на все, лише б відновити свою репутацію. Зірки піаряться, виставляючи кожен крок свого безпутності як всенародне надбання, публікують на своїх сторінках в інтернеті скандальні пости про власну сексуального життя, наживають на скандалах, влаштовуючи відкриті судові процеси з багатомільйонними позовами, замовляють журналістам, які працюють в «жовтих» виданнях, провокаційні статті. Загалом, важливі персони від відчаю не завжди приймають помірковані і зважені рішення.

Актор Харрельсон не міг похвалитися класичної донжуанской зовнішністю, здатної змусити натовп збожеволілих від пристрасті прихильниць мчати за ним на край світу, у нього немає грошей, щоб фінансувати виробництво картин з собою в головній ролі або виступати в якості продюсера цих шедеврів. Він лисуватий, повненький, але не позбавлений природного чарівності, цікавості і авантюризму. Щоб розширити аудиторію своїх шанувальників, чоловік вирішив зняти фільм в живому часі, проводячи цілі добу в столиці Великобританії і знімаючи на камеру свої пригоди. Фільм Загубився в Лондоні (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вуді планував зіграти простого туриста, загубленого серед старовинних лондонських вулиць, але несподівано влип в сумнівну історію і опинився в місцевій в’язниці, що тільки додало гостроти, як пресноватому сюжетом, так і його акторській кар’єрі.

Режисер: Вуді Харрельсон
В ролях: Вуді Харрельсон, Оуен Вілсон, Луїза Харланд, Девід Крисанту, Віллі Нельсон, Пітер Фердінандо


загрузка...