Фільм Загублена земля (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одного разу по всьому Китаю стало поширюватися рух «Нове життя». І тоді за сценарієм «Загублена земля» чиновники наказали будувати Храми Чеснот. В цих будівлях селяни повинні були навчатися грамотності, пристойним манерам і основам чотирьох головних чеснот. Одним словом селяни повинні стати культурними. От тільки Голова одного з сіл чи то не почув наказу, чи то не зрозумів його суті. Він вирішив, що храм повинен бути побудований на честь чесноти місцевої вдови. І з цього моменту у цієї людини почалися проблеми, адже не завжди благі наміри йдуть на користь справи.

Коли в Китаї виникло рух «Нове життя», за наказом чиновників по всій країні почали будувати особливі будівлі — Храми Чеснот, в яких селяни повинні були навчатися грамотності, пристойним манерам і важливості чотирьох основних чеснот, загалом — ставати по-справжньому культурними.

Але коли Голова одного з сіл недочув і вирішив, що храм потрібно присвятити чесноти місцевої вдови — гарна ідея обернулася в щось драматичне і трагікомічне. Фільм Загублена земля (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режиссер: Xu Xiao Li, Сюй Сяоли
Актеры: Li Chang, Чу Шуаньчжун, Гао Цзюнь, Хань Саньмин, Сыцинь Гаова


загрузка...