Старий чоловік на ім’я Овергард-досвідчений льотчик, який здійснив за своє життя вже більше сотні успішних польотів. Він завжди був впевненим у собі і своїх силах, тому навіть не міг подумати, що колись його літак може зазнати аварії. Одного разу так і сталося, чоловікові вдалося вижити і коли він піднявся на ноги то зрозумів, що знаходиться десь посеред Арктики, а навколо нього справжня сніжна пустеля. Ніяких засобів зв’язку у Овергарда немає, звернутися йому ні до кого, тому в ситуації, що склалася він може покластися тільки на себе. Він повинен постаратися вижити в цих диких умовах до того моменту, як про нього дізнаються і надішлють групу з порятунку.

Минуло вже кілька днів, але за героєм так і не прибули. Він вже майже втратив надію, проте під час лову риби раптом побачив рятувальний вертоліт. Чоловік зрадів, але його щастя тривало не довго, адже вертоліт виявився невиправленим і падав на землю. Чоловік підбіг до нього і витягнув з кабінки тіло ще живого, але важко пораненого пілота. Що ж він буде робити далі?

Залишиться з пораненим і буде його відволодувати або кине тут помирати, відправившись на пошуки порятунку? Чи дочекається герой рятувальну службу або йому судилося померти тут? Фільм Загублені в льодах (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джо Пенна
Актори: Мадс Міккельсен, Марія Тельма Смарадоттир

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress