Фільм Загублені в снігах: Історія Джима і Дженніфер Столпа (1993) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія, описана у фільмі, називається «Загублені в снігах: Історія Джима і Дженніфер Столпа», заснована на цілком реальних, причому страхітливі події. Вона розповість на які унікальні можливості здатний людський організм, особливо коли він несподівано потрапляє в критичні, екстремальні ситуації, які загрожують йому неминучою загибеллю. Саме в подібній ситуації і виявилися дружини Дженніфер і Джим. По волі випадку або ставши жертвою іронією долі їх повністю відрізало від цивілізованого світу. У нещасних немає ніяких засобів, щоб вижити на незнайомій, засніженій території.

Подружжя Стовп не мають ні запасів води при собі, ні їжі, а належить виживати в диких умовах вічної мерзлоти. Ще більше яка склалася ситуація ускладнюється тим, що на руках у Дженніфер грудної, беззахисна дитина. Батьки ще й самі досить молоді, недосвідчені і не відчували в житті достатньо труднощів щоб загартувати характер. Фільм Загублені в снігах: Історія Джима і Дженніфер Столпа (1993) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак тут вони виявили унікальні здібності до виживання, думаючи виключно про власний малюка, согреваемые любов’ю один до одного. Неймовірні випробування їм доводиться долати, але вони з честю намагаються витримати битву зі страшною, жорстокою стихією.

Режисер: Крістіан Дюге
В ролях: Ніл Патрік Харріс, Келлі Вільямс, Річард Йен Кокс, Дункан Фрайзер, Сьюзен Кларк, Майкл Гросс, Ендрю Ейрлі, Олександр Анерт, Захарі Анерт, Шеннон Біті


загрузка...