Фільм Закон про дітей (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фіона Мей член Верховного суду Великобританії. Це кінцева інстанція в судовій системі, рішення якої не можна заперечити і необхідно обов’язково виконати. Часто судді беруть на себе відповідальність вирішувати чужі долі, але до певного моменту героїня не замислювалася, яка це важка ноша. З деяких пір їй доведеться переконатися в цьому на власному досвіді. Згідно з британським законом, щодо спірних моментів з дітьми, судді необхідно в першу чергу турбуватися про їх благополуччя. Проте становище не розшифровує в чому воно виражається, в матеріальному, духовному? Саме з цим і доведеться зіткнутися жінці.

Фіона повністю віддається своїй роботі і нещодавно її сімейне життя з американським професором починає валитися, хоч раніше все було нормально. Але у них немає дітей. Жінка спеціалізується на сімейному праві і як-то раз їй попадається справу, повністю змінює її світогляд.

Сімнадцятирічному Адаму необхідно зробити переливання крові, але його батьки переконані християни і з-за цього вони не сприймають втручання в організм людини. Фільм Закон про дітей (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Річард Ейр
В ролях: Емма Томпсон, Стенлі Туччі, Фін Уайтхед, Розі Кавальеро, Джейсон Уоткінс, Бен Чаплін


загрузка...