Фільм Закон ринку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжетна лінія кінокартини розгортається навколо п’ятдесяти однорічного чоловіка Тьєррі. Більше двадцяти років він пропрацював на одній французькій фабриці. Однак, потрапив під скорочення і був звільнений. Ця робота була єдиним доходом сім’ї. Не можна сказати, що на ці гроші вони зводили кінці з кінцями. Їх було достатньо для звичайного життя, без розкоші. Героя таке життя, робота, влаштовувала. Але із звільненням чоловік розуміє, що йому доведеться важко. Оскільки Тьєррі вже не молодий, нову роботу виявилося знайти дуже складно. Цілих два роки у чоловіка не виходило знайти хоч якусь роботу.

І ось одного разу йому надходить пропозиція попрацювати. Щоправда, на цій роботі він буде займати посаду нижче, ніж на попередній. Тьєррі стає охоронців у супермаркеті. Природно, у його обов’язку входить спостереження за покупцями, так і за касирами. Ця робота стала для героя емоційно складною. Кожен день його моральні принципи порушуються. Як довго він зможе це терпіти? Невже Тьєррі вирішить піти з цієї роботи? Але де знайти нову?

Як годувати сім’ю, ніж згуртовувати за квартиру і віддавати борги? Перед чоловіком стоїть складний вибір – моральні принципи або робота… Фільм Закон ринку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стефан Брізе
В ролях: Венсан Ліндон, Карін де Мірбек, Маттье Шаллер, Ів Орі, Ксав’єр Метью, Підлогу Портолоу, П’єр-Жан Фельд, Філіп Вагомо, Христоф Россигнон, Ноель Мэйро


загрузка...