загрузка...


У сюжеті мелодрами молода і талановита письменниця, настільки втомлена від загальної уваги до себе, що вирішує піти на відпочинок. Героїня вирішила відправитися в подорож на своїй машині. Але трапляється аварія через моторошної негоди. Дівчина прокидається в маленькому місті, нічого не пам’ятаючи про те, що трапилося. Імені свого вона не пам’ятає, тому місцевим правоохоронним органам довелося шукати для неї місце, де вона буде жити певний час.

Доктор жив в своєму будинку разом з дитиною, і тому вирішив запропонувати свій будинок для притулку дівчата. Проживаючи в теплі і гарному будинку, з чуйними людьми з кожним новим днем ​​змінювало розум письменниці. Жінка не пам’ятала свого імені і минулого життя, але точно знала, що не бажає повертатися в порожній будинок і минуле існування. Саме ці люди і невелике містечко стали для неї справжньою родиною, якої їй так не вистачало і хотілося її знайти.

Яким же буде здивування головної героїні, коли вона дізнається свої дані, і куди вона відправлялася напередодні аварії. Як зміниться життя після розв’язки? Глядач простежить цей момент разом з героїнею. Фільм Закохатися в Вермонт (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Уіннінг
У ролях: Джулі Гонсало, Бенджамін Ейрс, Лорен МакНамара, Пітер Бенсон, Барбара Коттмейер, Ларісса Альбукерке, Марк Брендон, Ава Грейс Купер, Дін Петрів, Крістіан Майкл Купер

загрузка...