Рейфорд Стілл — немолодий похмурий американець, який працює пілотом великого авіаційного лайнера. З особистим життям у нього проблеми: дружина давно перестала бути тією самою коханою жінкою, а самостійна дочка вже стала занадто дорослою і поїхала вчитися в престижному коледжі подалі від будинку і старомодних батьків. Єдиним дієвим методом не пірнути в сумні думки є його набриднути робота, яка вже приїлася суворому капітану через нудотної буденності і банальної нудьги.

Але в наступний рейс потрясіння головному герою точно забезпечені: під час самого звичайного польоту таємничим чином зникла група пасажирів. Що особливо дивно — їхні речі залишилися на місці, а самі люди безслідно зникли. Пошуки по літаку не дали ніяких результатів, а в салоні починається повноцінна паніка, з якою невміло справляються перелякані стюардеси. Розгублений капітан береться за розслідування того, що відбувається, але не знаходить жодних достовірних доказів, остаточно не здогадуючись.

Ситуацію ускладнює загадкове повідомлення авіадиспетчера, який розповів про множинних випадках подібних зникнень по всій планеті за сьогоднішній день. Фільм Залишені (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вік Армстронг
В ролях: Ніккі Вілан, Мейджор Додсон, Квінтон Аарон, Кассі Томсон, Ліа Томпсон, Джордін Спаркс, Ніколас Кейдж, Чад Майкл Мюррей, Мартін Клебб, Стефані Онор


Удалено по просьбе правообладателя

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress