За сюжетом кінострічки «Залізничний романс» симпатичний молодий чоловік Олексій подорожує по країні в причіпному вагоні. Коли він закінчив інститут, працював у НДІ, але потім часи змінилися. Олексій став особистим водієм олігарха Валерія Семеновича. В будинку цього багатого людини він зустрів красиву молоду жінку. Вона була репетитором з музики у дочки олігарха. Віра дуже сподобалася Олексію, але він соромився їй в цьому зізнатися. Одного разу Олексій інкогніто запросив Віру в консерваторію. Для того, щоб справити на неї враження він попросив новий Мерседес у свого шефа.

Але тут трапилася біда. По дорозі молодий чоловік потрапив в аварію. Він залишився цілий, але машина розбилася. Для того щоб розрахуватися за неї Олексію довелося продати квартиру. Так він почав подорожувати. Одного разу в його вагон випадково потрапила Віра. Фільм Залізничний романс (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Це було напередодні Нового року і їй потрібно було терміново приїхати в Москву. Вона не впізнала Олексія і хоча поїзд йшов в інший бік хлопець вирішив сотворити диво, що часто відбувається в цей час року.

Режисер: Іван Соловов
В ролях: Єгор Бероєв, Ольга Будіна, Ніна Гребешкова, Леонід Куравльов, Олександр Семчев, Ольга Балашова, Олексій Франдетті, Ганна Воронова, Олексій Анненков, Володимир Надєїн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress