загрузка...


Життя Джима являє собою непростий, тридцятирічний шлях від беспроглядной бідності до розкішного життя в багатстві. Відправною точкою для багаторічного маршруту до фінансового благополуччя стає 1939 рік. У цей період бідний хлопець, не має засобів для забезпечення нормального існування, шукає будь-яку роботу, що дозволяє заробити трохи грошей. Він стає простим бурильником, що працює у відомій нафтовій компанії, що влаштувалася в Західному Техасі. Звичайний юнак, що тягне безрадісне існування навіть не смів мріяти про велику розкіш, заробляючи гроші.

Абсолютно випадково, звичайним днем, що не віщує значних подій, Джим натикається на нафтові поклади. Він не може повірити в реальність того, що відбувається, але об’єктивно оцінивши ситуацію, приймається активно діяти. Побудовані на цих місцях нафтовидобувні вишки починають приносити хороші доходи. Фільм Залізний сад (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одухотворений успіхом нафтодобувач налаштований рішуче, він стоїчно долає всі випробування, підкидати підступною долею, цілеспрямовано просуваючись вперед. Йому вдається підкорити вершини біржового ринку, ставши найбагатшою людиною свого часу.

Режисер: Ти Робертс
Актори: Елі Кобрін, Остін Ніколс, Лью Темпл, Hassie Harrison, Лейн Гаррісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress