Дієго де Заступника вважається відомим чиновником, він працює на іспанського короля. Ось тільки той зовсім не вважає свою посаду важливою. Адже вся його діяльність полягає в тому, що б повністю підкорятися державному керівництву. Його абсолютно не влаштовував подібний факт і він збирався все поміняти. Останні місяці він живе в столиці Парагваю і тут йому повністю все подобається. Хлопець впевнений, що настане час, і він обов’язково зможе піднятися у власних очах і подолати виниклі труднощі. Найближчим часом юнак збирається поїхати до Буенос-Айрес, де почне нове життя.

Він упевнений, що саме тут він знайде себе і зможе присвятити життя улюбленій справі. Він усвідомлює, що безглузде існування може припинитися в будь-який момент і облаштує нове місце. Нестерпне бажання стати краще і важливіше серед оточуючих роблю з нього людину, повільно, але вірно крокуючого вперед. А його попередня посада чиновника при королі навпаки допомагають йому, він відомий в інших країнах серед інших королів і принців.

Завдяки подібній діяльності йому легше справлятися з поставленими завданнями, адже практично всі допомагають йому і готові надати притулок. Фільм Зама (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лукресія Мартель
Актори: Аргентина, Бразилія, Іспанія, Домінікана, Франція, Нідерланди, Мексика, Швейцарія, США, Португалія, Ліван

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress