Фільм Замкнутий (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Під пресингом становища устрою сучасного суспільства, гроші стають основним критерієм, що впливає на долі людей. Молодий «Замкнутий» хлопчина, який зазнав даний фінансове лихо, відкинувши убік докори сумління, вирішується на необачний вчинок, всупереч встановленим суспільним поглядам, існуючим законним критеріям. Цим герой підкреслює безперечну значимість наявності купюр, як єдиного вагомого способу, що дозволяє людині забезпечити собі нормальне існування, з виконанням бажань, задоволенням найпростіших потреб. Доведений до відчаю юнак під гнітом ситуації різко змінює власні пріоритети, відкидаючи ранні моральні принципи, використовуючи кошти з чужої кредитної картки.

Герой, що володіє романтичної добродушною вдачею, мріяв відвідати європейський континент, об’їхавши території всіх держав. Він бажав відвідати місця, що відрізняються загальновідомими пам’ятками, зарядивши себе яскравими незабутніми враженнями. Однак на дороге подорож не було коштів. Багаторічні зусилля, тяжка праця з відкладанням готівки н привели до позитивного результату, йому не вдавалося зібрати потрібної суми на реалізацію проекту.

Тому він серйозно замислюється над незаконними способами видобутку грошей, перебираючи в свідомості відомі способи шахрайства. Фільм Замкнутий (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Эйдриан Мюррей
В ролях: Аарон Кеог, Эйдриан Мюррей, Келлі Paoli, Грег Василисзн, Моллі Рейсман, Дін Тардиоли


загрузка...