Фільм #Зановородитись (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Деколи всього одна подія в життя здатне змінити все і змусити нас по-іншому подивитися на багато речей. Хто ще здається вчора вважав, що його життя скінчилася і більше нічого цікавого не станеться, а хтось упевнений, що йому не судилося зустріти свою другу половинку. Тільки от життя багато вирішує повернути так, як ми зовсім не очікуємо і багато ситуації здатні вразити і повністю змінити наше життя. І головні герої, на чиє життя можна подивитися досить цікавим способом готові довести, що інколи все відбувається настільки неймовірним чином, що ніколи і не знає, чого від життя чекати.

Адже вони теж ніколи не думали, що їм належить зустрітися і повністю переглянути своє ставлення до життя. Одна випадкова зустріч в кафе і тепер їх чекає безліч просто неймовірних подій, найрізноманітніші пригоди і кожен день, що вони будуть проживати немов останній в їхньому житті. І тепер тільки від їх дій буде залежати чи зможуть вони відчути себе справді щасливими.

Однак що ще буде чекати цих двох і як насправді складеться їх життя після цієї знаменної зустрічі? Чи дійсно вони готові до таких змін і знайдуть вони своє щастя? Фільм #Зановородитись (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Петров
Актори: Олександр Петров, Ірина Старшенбаум


загрузка...