Фільм Занурення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Занурюючись у воду все глибше, молода дівчина на ім’я Одрі ні про що не думала, передній була тільки лише одна мета — перемогти в змаганнях. Її опорою і підтримкою довгі роки є чоловік на ім’я Франциско. Сімейство не вважалося такими як всі, вони дуже відрізнялися від інших сімейних пар. Для початку головним в їх житті було спільне занурення на дно океану, і чим більше Одрі в фільмі «Занурення» вдавалося дістатися до наміченої точки, тим сильніше починав хвилюватися її чоловік, вважаючи, що дівчині вже давно пора зупинитися.

Героїня сама не помітила, як змогла стати першою чемпіонкою у цій сфері, але зупинитися вона вже не могла, адже власний рекорд вабив її немов злий чарівник. Поки дружина перебувала під водою, чоловік стежив за дачниками повітря в її балонах. Франциско ретельно перевіряв все обладнання перед черговим пірнанням введення, дивіться в хорошій якості, але одного разу в планах подружжя виникли непередбачені обставини. Дружина повідомила, що має намір зануритися на 171 метр глибини, на що Франциско відмовляв і всіма можливими словами прагнув її відрадити. Фільм Занурення 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але Одрі дуже вперта особистість, тому, стиснувши кулаки, герою потрібно було знову зайнятися підготовкою балонів з повітрям. У той момент він ще не здогадувався, що бачить свою кохану в останній раз, однак, трагічним чином закінчився останній рекорд.

Режисер: Вім Вендерс
В ролях: Алісія Вікандер, Джеймс МакЕвой, Шарлотта Ремплінг, Олександр Сіддіг, Селін Джонс, Годехард Гізі, Одрі Куотурі, Джесс Ліодін, Андреа Гваш, Яннік Шуманн


загрузка...