Фільм Запитай у мене своє ім’я (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події фільму переносять свого глядача в один великий місто. Саме там і живуть наші головні герої. Жінку звуть Ясмін. А чоловіка звуть Хакан. Вони дружили з самого дитинства і намагалися ні на мить не розлучатися. Він намагався у всьому допомагати їй, а вона в усьому допомагала йому. Вони ділилися завжди різними таємницями і секретами. Вони жили в сусідніх будинках і постійно грали разом. А трохи пізніше вони разом пішли до школи і навіть в один клас. І ось настав час, коли вони підросли, але їх дружба залишилася колишньою. І хлопці навіть не здогадувалися про те, що вже давно їх дружба стала великою любов’ю, яку вони просто не вірили.

Ясмін стала ставитися до свого друга вже не як до друга, а як до коханої людини. А для того, щоб розповісти про свої почуття своєму другові вона вирішила трохи почекати. І ось одного разу прийшов момент, коли наша головна героїня вирішила зізнатися Хакану в любові. Але ось хлопець не схвалив цих почуттів і не зізнався у взаємності. Він навпаки, розповів своїй подрузі про те, що закохався в одну дівчину, і йому здається, що це взаємно. Фільм Запитай у мене своє ім’я 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

І дівчині нічого не залишилося, як просто продовжити з ним дружити, лише б відчувати його дихання поряд з ним, нехай навіть він буде її другом, але зате він буде з нею поруч і буде з нею ділитися всіма своїми таємницями.

Режисер: Taner Gündöner
В ролях: Енгін Хепилери, Озге Борак, Башак Парлак, Джихат Тамер, Іпек Тенолкай, Ata Berk Mutlu, Бахар Акча, Борис Хайта, Yaprak Bahar, Levent Sülün


загрузка...