Моніка в свої 42 роки встигла побувати заміжня і дізнатися, що таке нещасливий шлюб. Після розлучення вона більш серйозно змогла зосередити зусилля на роботі і зарекомендувала себе серед знайомих як справжня бізнес-вумен. Після одного з невдалих днів, коли Моніка перебувала далеко від рідного дому, вона вирішила пошукати розраду в пляшці спиртного. Тільки жінка перебрала з алкоголем, що і стало причиною для веселого вікенду, який став для неї сюрпризом. Доля звела її з чоловіком, який виявився на 10 років її молодше. Насправді Моніка анітрохи не пошкодувала, що провела з ним час.

Тільки через деякий час їй варто було переосмислити все, що трапилося. Проблема полягала в тому, що вона дізналася, що її залицяльник є за сумісництвом чоловіком рідної дочки. Спекотний незнайомець знову з’явився в житті Моніки, але вже в іншій іпостасі. Ця подія змушує її усвідомити, що ту ніч їй не в силах забути. Жінку роздирає від бажання зізнатися дочці у всьому, що трапилося, але вона відмінно розуміє, що правда здатна розбити їй серце.

А тому Моніці нічого не залишається, як зануритися в таємний світ обману і постійних переживань, пов’язаних з почуттями любові. Фільм Заплутаний трикутник (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Шарі Л. Карпентер
В ролях: Шанола Хемптон, Ти Липли, Cayenne Симон, Шарль Малік Уітфілд, Йоханс Майлс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress