Драматичний фільм, головним героєм якого є університетський професор на ім’я Колман Сілк. Він вже немолодий чоловік, який пожив своє і заробив певний статус в суспільстві і вибудував непогану кар’єру. Так, принаймні, йому здавалося до деяких пір. Життя героя досить круто змінила одна безглузда історія. Один необережний жарт по відношенню до чорношкірих учнів разом зруйнував його майбутнє і забезпечену старість. Професор Сілк змушений був піти з посади в університеті, оскільки його репутація була порядком заплямована. А після цього проблеми в його житті стали наростати немов сніжний ком.

Містера Силка наздоганяють секрети, про які він і сам встиг успішно забути. Ніхто і не міг подумати, що завісу таємниці відкриє його роман з юною прислугою, дівчиною з екзотичним ім’ям Фонія. Після цього наш персонаж відкривається зовсім з несподіваного боку. Виглянули з шафи скелети здатні зруйнувати не тільки його долю, але і погубити членів його сім’ї. Фільм Заплямована репутація (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Глядача чекають несподівані відкриття і повороти сюжету. Дивіться чи зуміє професор Колман взяти власне життя під контроль і відновити втрачену довіру оточуючих.

Режисер: Роберт Бентон
В ролях: Ентоні Хопкінс, Ніколь Кідман, Ед Харріс, Гері Сініз, Вентворт Міллер, Джасінда Беррет, Гаррі Дж. Леннікс, Кларк Грегг, Ганна Дівер Сміт, Лизэн Мітчелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress