Фільм Заручені приречені (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Романтична комедія під назвою «Заручені приречені» не залишить байдужим нікого, хто його подивиться. Головний герой фільму, хлопець по імені Джордж. У нього є практично все, крім сім’ї. Але він вже дуже довго зустрічається з дівчиною. Джордж все не як не може зробити їй пропозицію, так як сам не розуміє потрібно чи йому це. В надії знайти відповіді на всі питання і побути з самим собою він відправляється в подорож на машині. Едя по трасі одного маленького міста він зустрічає на узбіччі йде привабливу дівчину у весільній сукні.

Дівчину звали Єва і вона тільки що втекла з власного весілля, так як боїться відповідальності і подальшого життя зі своїм нареченим. Її лякають думки про майбутнє. Джордж запропонував підвести дівчину, і та з задоволенням погодилася. В дорозі вони обидва розповіли один одному свою історію. Цим двом доведеться вирішити не прості завдання та знайти відповіді на багато питань. Фільм Заручені приречені (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За іронією долі два заблукалих людини опинилися разом, а чим це все закінчиться побачимо з фільму. Повернутися до колишнім коханим або почнуть життя з чистого аркуша?

Режисер: Stelana Kliris
В ролях: Меліа Крейлинг, Orestes Sophocleous


загрузка...