Фільм Завод (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Російська глибинка. Впливовий олігарх, намагаючись приховати управлінські порушення і фінансові махінації, оголошує себе банкрутом і закриває єдину в провінційному містечку велике виробництво. Ті, що опинилися на межі злиднів і безробіття трудівники підприємства не мають наміру здаватися в боротьбі за власні права. Ситуація, що склалася, загрожує важкими наслідками для тутешнього населення. Робочі, що залишилися без засобів до існування, роблять спробу вирішити конфлікт, що утворився, рішучими заходами. У середовищі обурених свавіллям влади трудящих з фільму Завод знаходиться діяльний активіст, готовий на відчайдушний вчинок.

Колишній учасник бойових операцій в гарячих точках на прізвисько сивий організовує ініціативну команду, що викрала заводського власника Калугіна. Відважні сміливці висувають законні вимоги щодо ліквідації заборгованості із заробітної плати та проведення перевірки за фактом банкрутства. Фільм Завод (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дивіться безкоштовно, як герої виробничої драми вступають у запеклу сутичку з представниками місцевого злочинного угруповання, очолюваної начальником охорони захопленого в заручники спритного і підступного директора.

Режисер: Юрій Биков
В ролях: Денис Шведов, Андрій Смоляков, Владислав Абашин, Іван Янковський, Олександр Бухаров, Олексій Комашко, Олександр Баширов, Дмитро Куличків, Андрій Харыбин, Юрій Лопарев


загрузка...