У центрі французької драматичної стрічки «Завтра й щодня» (Demain et tous les autres jours) школярка на ім’я Мі Ескофер. Дівчинці вже набридла вся шкільна рутина. І вже в своєму настільки ранньому віці героїня починає думати про своє призначення і життя в цілому. Одного разу дівчинка рятує сову і приносить її додому, переконавши всіх, що та потребує догляду. Батьки Ми в розлученні: батько живе в місті, а вони з матір’ю Ноей біля моря. Мама відвідує психолога після розставання з батьком дівчинки, відчуваючи свою провину. Одного разу батько приїде до доньки на концерт. І тут то і зіграє важливу роль поява сови.

Всім належить навчитися прощати свої образи і забути накопичилися негативні емоції. Матильда — юна дівчинка, якій нещодавно виповнилося дев’ять років. Незважаючи на вік, вона почала думати про майбутнє і свою мету в житті. І це не дивно, адже на тлі всіх проблем, що їй довелося пережити, героїні дуже швидко подорослішала. Батьки дівчинки розійшлися — батько пішов від них, а Матильда живе з мамою. Після розлучення жінка постійно відвідує психолога, хоча це слабо допомагає.

Але в кінцевому підсумку все змінюється, і наші герої повинні будуть навчитися прощати і відсувати на другий план погані спогади. Фільм Завтра й щодня (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ноемі львівськи
В ролях: Luce Rodriguez, Ноемі львівськи, Матьє Амальрік, Міша Лекот, Анаіс Демустьє, Ельза Аміел, Індія Хейр, Жюлі-Марі Парментьє, Френсіс Леплей, Ліді Ледофф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress