Фільм Завжди: Захід на Третій Авеню 3 (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Для Токіо стало це досить щасливим періодом. Весь місто охоплена радісним збудженням, практично неможливо зустріти такого жителя, який би не був охоплений передчуттям прийдешніх подій. Незабаром в Токіо будуть проводитися знамениті Олімпійські ігри. Однак не настільки радісні події розгортаються в невеликому родині, що проживає на Третій вулиці. Тут сімейство Тягава переживає свої не найкращі часи. Трохи років пройшло після того, як знаменитий, талановитий письменник Рюноске зустрів чарівну Хіромі. Їх романтичні відносини швидко переросли у справжні, трепетні почуття, а незабаром вони вже й секунди не могли провести далеко один від одного.

Одружившись, вони взяли на виховання хлопчика Дзюнноскэ, а незабаром і сама мати сімейства опинилася в цікавому положенні. Так що недалекий вже той день, коли щасливий татусь, нарешті, побачить рідне чадо. Ось тільки виникли у Тягавы великі проблеми з творчістю. Фільм Завжди: Захід на Третій Авеню 3 (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Колись мають фантастичну популярність пригодницькі романи автора, тепер виявилися практично нікому не потрібні. Ускладнюється все ще й появою якогось таємничого конкурента.

Режисер: Такасі Ямадзакі
В ролях: Хидэтака Есиока, Синъити Цуцумі, Коюки, Маки Хорікіта, Масако Мотаи, Томокадзу Міура, Хіроко Якусимару, Есукэ Асара, Міцура Хірата, Мотокі Кобаясі


загрузка...