Нова Зеландія. Саме тут і починається зовсім інше життя у головного героя. Кожен чоловік повинен приймати зміни у власному житті з гідністю. Вони лише допомагають зробити її краще. Навіть самі негативні моменти можуть в кінцевому підсумку призвести до довгоочікуваного щастя. В центрі уваги знаходиться молодий чоловік, який усе своє життя прожив у великому місті. Так вийшло, що тепер йому довелося податися зовсім в інший населений пункт, щоб отримати нові навички. Там його зустрічає благополучна сім’я, займається фермерством. Саме це і стає головною діяльністю хлопця.

Він приїхав сюди, щоб навчитися всім навичкам для роботи на фермі. З самого початку головному героєві дуже сподобалося працювати саме у цій сім’ї, адже на перший погляд вони здавалися ідеальними. Правда, це було тільки на перший погляд. Насправді вони всього лише грали свою певну роль, яка була потрібна деякими стандартами суспільства. Їм доводиться вести такий спосіб життя, щоб хоч чогось досягти, але це далеко не щастя. Оточуючі люди вимагають те, що їм абсолютно може не подобатися.

Саме тому сімейства доводиться ретельно приховувати свої справжні почуття і бажання, адже вони ніяк не вписуються в рамки, створені суспільством. Хіба можна в такому випадку бути щасливим? Фільм Захід раю (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Аластер Рідделл
В ролях: Пітер Форд, Кіран Фостер, Люк Томпсон, Пітер Хансен, Ванесса Рідделл, Пітер Форд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress