Фільм «Захід в моєму рідному місті» 2018 розповідає про невідомого, але дуже талановитого репера на ім’я Хак Су. Він дуже хоче домогтися популярності і намагається все зробити для цього. Хак Су соромиться свого рідного міста. Але так сталося, що він змушений повернутися назад, в рідні краї, через хворобу свого батька. До того ж, повернувшись до рідного міста, молода людина зустрічає свою однокласницю, Сун мі. Як-су народився і виріс у провінційному Пенсне, але вже десять років як живе в Сеулі і намагається зарекомендувати себе в якості репера.

Головний герой живе в невеликій квартирці і перебивається дрібними заробітками. Він постійно бере участь в музичному телешоу, але завжди вилітає в шостому раунді, не пройшовши імпровізацію. Фільм Захід в моєму рідному місті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одного разу він зустрічає свого однокласника і в цей же день отримує дзвінок з рідного дому — його батько з інсультом лежить у лікарні. Хак-су збирає свої речі і повертається на Батьківщину, яка не хоче відпускати блудного сина.

Режисер: Лі Джун-ІК
Актори: Пак Чон-Мін, Кім Го-Ин, Чан Хан-сон, Хо Джун, Шин Хен-бін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress