Чоловік, який будував кар’єру військового повертається до цивільного життя, після серйозного конфлікту зі своїм керівництвом. Воно відправило хлопців на вірну загибель в одній з найскладніших операцій. Головний герой відмовився виконувати цей наказ, за що піддався жорсткій критиці керівництва. Це стало приводом для звільнення з лав збройних сил. Повернувшись до звичайній мирного життя, хлопець має намір якомога швидше забути труднощі минулих років і рухатися далі. Проте військове братство досить швидко нагадує про себе, в особі товариша по службі, який пропонує добре оплачувану роботу на громадянці.

Все виглядає чесно, без найменшого порушення букви закону. Потрібно працювати в невеликій охоронної організації і супроводжувати заможних бізнесменів на переговори, які вони вважають можуть піти не за запланованим сценарієм. Однак насправді далеко не все виявляється так безхмарно, як здавалося на перший погляд. Ця робота тісно пов’язана з представниками злочинного світу, які вербують відставних військових для виконання своїх брудних завдань.

Їм потрібні люди, які вміють тримати зброю в руках. Чесний хлопець не хоче зв’язуватися з ними, але вийти з гри непросто. Фільм Збрешеш — помреш (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алан Догузов
В ролях: Артем Ткаченко, Алес Качор, Олексій Аніщенко, Ірина Баринова, Андрій Бероєв, Алан Догузов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress