Десь в невеликому містечку в околицях Нью-Йорка живе остання людина на Землі. Дел залишився єдиним жителем планети, після того як жахлива епідемія стерла з лиця землі все людство. А його, маленького і непомітного представника цивілізації, з незрозумілої причини пощадила. Насправді і до глобальної епідемії чоловік так само був самотній і нещасний, тому в його життєвому розпорядку небагато змінилося. Він все так же дивиться цілими днями телевізор, читає книги, п’є вино, розмірковує про буття. До цих традиційних занять додалися функції могильника, який наводить порядок на руїнах світу пост апокаліпсису.

Вулиці, провулки, будинки і квартири завалені мертвими тілами, які вижив ховає в міру своїх можливостей. Сил у карликового людини не багато, зате повно часу. Розмірене існування одинаки припиняється гучно, голосно і шокуюче, коли його ледь не збиває машини жвавої дівчата Грейс. Абсолютно незрозуміло, звідки з’явилася ця бовтанка, яка сипле словами, питаннями, коротко розповідає свою історію, зате дуже активно випитує інтимні подробиці нового знайомого, ніж постійно викликає у співрозмовника головний біль. Фільм Здається, ми залишилися одні 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незважаючи на важкий старт, чоловік і жінка зближуються, стають друзями і подорожують разом по пустелі апокаліпсису. Хоча в повітрі продовжує висіти питання, чому смертельна пандемія пощадила саме їх двох і нікого більше?

Режисер: Рід Морано
Актори: Пітер Дінклейдж, Ель Фаннінг, Шарлотта Генсбур, Пол Джаматті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress