Легендарний мафіозний бос Аль Капоне пережив безліч цікавих епізодів, які супроводжують його кримінальне минуле, яка зробила його відомим і впливовим в певних колах. Його шлях сходження на олімп злочинного світу разом з найближчими, вірними соратниками супроводжувався неодмінними гучними протиправними вчинками, що здійснюються в величезних кількостях. Потенційний ватажок бандитського світу вважав за краще залишатися в стороні від прямої участі в жорстоких розглядах з численними, настирливими конкурентами. Неприємні обов’язки щодо усунення небажаних осіб виконували надійні помічники.

Наближені знали, що мають перед владним господарем певні зобов’язання, побоюючись зробити невірний крок, що могло призвести до невдоволення жорсткого і рішучого керівника. У членів впливового, всемогутнього клану ніколи бажання або дурних думок про порушення наказів не виникало. Будь-мафіозі був готовий пожертвувати власним життям, уникаючи неминучого покарання. Колишній боксер Джек був близьким, відданим, відповідальним однодумцем, які мають не останню роль в забезпеченні стрімкого просування Аль Капоне до вершин влади. Тепер він величезним володів впливом не тільки в злочинному середовищі, з легкістю тиснув на політичних діячів, просуваючи власні ідеї на державному рівні, підкуповуючи всюдисущих журналістів і служителів закону.

Кримінальний авторитет з великою майстерністю планував геніальні операції, повідомляючи свої ідеї заступнику, в обов’язки якого входило провадження певних дій щодо їх негайної, беззаперечної реалізації. Одного разу була влаштована кривава бійня з метою усунення протиборчої угруповання. Фільм Земля Гангстерів 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тімоті Вудворд мл.
Актори: Шон Феріс, Майло Гібсон, Джейсон Патрік, Джемі-Лінн Сиглер, Пітер Фачінеллі, Марк Ролстон, Майкл Паре, Шон Кена, Ал Сапієнца, Дон Харві

загрузка...