Андреас Хілл житель одного невеликого містечка, по суті своїй, схожий на всіх його оточуючих людей. Тут життя йде досить тихо, мирно і без всяких пригод. Для деяких, це ідеальний образ життя, так і для самого героя подібне було нормою протягом всіх його 50-ти років. Він працює економістом, постійно повторює власні дні справами в розкладі. Покупки, розваги, погляди на світ і спілкування з людьми, завжди все будується по одному і тому ж сценарію. Завжди це здавалося буденністю, але на жаль, життя змінилося, і нарешті у чоловіка відкрилися очі. Він раптом збагнув, що достеменно й не жив, не маючи й краплини свободи.

Тепер, необхідно все змінити і тільки свободою можна поглянути на світ заново. В одну мить, він розлучився з дружиною, купив нове житло і звичайно ж, вийшов зі своєї зони комфорту. Це має зробити з нього нову людину, чого чоловік і очікує. Тільки от замість розвитку і процвітання, саме минуле, його звички і далекі, забуті спогади, навалилися на Андреаса. Він бажаючи чогось нового, потрапив у вир ще більших проблем.

Можливо, це його випробування нової долі і воно, судячи з усього, буде дуже непростим. Благо відступати вже нікуди і доведеться дотримуватися цієї доріжки. Фільм Земля стійких звичок (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ніколь Холофсенер
Актори: Бен Мендельсон, Конні Бріттон, Чарлі Тахен, Томас Манн, Наталі Голд, Іди Фалько, Елізабет Марвел, Джош Пейс, Майкл Гестон, Сара Вілсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress