Гордону Данну вдалося винайти унікальний пристрій. Його прилад дозволяв записувати спогади з можливістю їх подальшого відтворення. Пристрій функціонував нормально, було повністю працездатним, але, як і будь-якій новинці, потрібно вдосконалення. Представити на суд публіки власний винахід його автору не вдалося. При досить підозрілих обставин вчений помер, причому за добу до того моменту, як збирався продемонструвати власне творіння. Дружині покійного винахідника вдалося згадати деякі суттєві деталі, що стосувалися діяльності Гордона.

Жінка не знає, куди їй краще звернутися за допомогою. Вдова впевнена, раптова смерть чоловіка безпосередньо пов’язана з його діяльністю. Вона заново перебирає в пам’яті окремі епізоди, намагаючись зрозуміти, хто саме міг бути найбільш імовірним вбивцею. Жінці, що не займалася раніше розслідуванням злочинів, складно намітити шляхи для пошуків. Однак, сталося щось неординарне, що дозволило вдові зрозуміти, в якому саме напрямку їй слід рухатися. Поява сищика-аматора, який представився другом покійного Данна, лише погіршило ситуацію.

Незабаром з’ясувалося, що справжня мета візиту непроханого гостя безпосередньо пов’язана з унікальним приладом і записаними на ньому спогадами. Фільм Згадати заново (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Паланскі
В ролях: Пітер Дінклейдж, Метт Елліс, Джордана Ларги, Мартін Донован, Евелін Кину, Генрі Йен Кьюсік, Антон Єльчин, Джулія Ормонд, Грэйсин Шиней, Колін Лоуренс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress