Фільм Жага життя (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет французької драми режисера Лоренцо Габріеля «Жага життя» (La Soif de Vivre) розгортається навколо Вінсента і Лізи – колись щасливої сімейної пари, яка три роки тому пережила жахливу трагедію. Тоді померла їхня молодша дитина, що стало для подружжя справжнім ударом. Після смерті малюка життя Вінсента і Лізи назавжди перекинулася з ніг на голову. Щоб хоч якось пом’якшити біль втрати, Ліза починає зловживати алкоголем. Вона намагається знайти розраду на дні склянки, але разом з цим поступово спивається. Вінсент ж з головою занурюється в роботу.

Концентруючись на справах, він намагається вгамувати біль втрати. Одного разу, після декількох найскладніших років в їх житті відбувається щось по-справжньому світле і значуще-у них народжується дочка. Здавалося б, тепер у сім’ї має все налагодитися. Однак навіть народження дочки не відвертає Лізу від алкоголю. Вона продовжує пити.

Між подружжям тривають постійні сварки і конфлікти. Тому всю турботу про Малятко доводиться взяти на себе їх старшому синові, одинадцятирічному хлопчикові на ім’я Том. Фільм Жага життя (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лоренцо Габріель
В ролях: Клер Кейм, Грегорі Монтель, Helie Thonnat, Шемсс Ода, Sylvie Batby, Eléonore Beltran, Енріке Блейн, Дюрье Стефані, Реймонд Форестер, Elisa Hauvette та інші


загрузка...