загрузка...


Сержантські погони на зеленому вигладженому кітелі йдуть на користь сувора наглядачка жіночої колонії. Грізний вигляд Алевтини Романової наводить підсвідомий жах на підопічних. Героїня з серйозним виглядом пильно стежить за порядком на території ІТК. Після трудових буднів укладені пані проводять дозвілля в спортзалі, серед бутафорії театральної студії. Для реалізації своїх талантів використовуються будь-які можливості. Баскетбольне кільце забирає зайву енергію. Емоційне задоволення доставляють постановочні сценки, театральні увертюри і хорові співи.

Що знаходиться в конвої співробітниця внутрішніх військ ховає свій цінний дар оперної солістки. Іноді, без свідків Ромашка співає філігранно, дивуючи голосом порожній простір. Підступні колеги записали рідкісне виступ Алевтини. Для широкої аудиторії доброзичливці виклали в Ютубі незрівнянне виконання відомого романсу. Замість обурення і гніву розіграш перетворюється в нетлінну казку. Фахівці радять героїні випробувати сили в масштабному телепроекті, де зібрані співочі унікуми. Командування підтримує обдарований феномен. Мистецтво обов’язково проб’є собі дорогу до визнання, незважаючи ні на які перешкоди. Штучні перепони підсилюють відторгнення. Артистка починає репетирувати з наглядачкою в залі для занять драматургією. Піаніно дозволяє удосконалювати голосові можливості. Зручні партитури виглядають багатообіцяюче. Фільм Жги! 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Важливо зберегти позитивний настрій, щоб потрапити в фінальну стадію після обов’язкового відбору. Доля співачки залежить від удачі і наполегливості. У колонії відбувається об’єднання людей, зацікавлених в успіху Романової.

Режисер: Кирило Плетньов
В ролях: Анна Уколова, Олександра Бортіч, Катерина Агеєва, Вікторія Ісакова, Микита Кологрива, Данило Стєклов, Інга Оболдіна, Володимир Ільїн, Тетяна Догілєва, Вероніка Кузнєцова

загрузка...