загрузка...


В епіцентрі сюжету виявляється самотня дамочки. Навколо цієї жінки і будуть відбуватися основні події. Вона живе одна у величезному мегаполісі в багатоповерховому будинку, в квартирі під номером 23 В. У неї є таємничий секрет, який вона ретельно приховує від усіх оточуючих. Якщо його дізнатися, то можна з’ясувати чому вона настільки самотня і нещаслива. Вона ходить на роботу і повертається в свою порожню квартиру, де її ніхто не чекає. Не можна сказати, що таке життя їй шалено подобається, але і впоратися з нею їй досить складно. Одного разу вона зустрічає молодого чоловіка на ім’я Ніко.

І ця зустрічала переверне її життя з ніг на голову. Вся справа в тому, що він виявився розгубленим кинутим юнаків. Він був буквально збитий з пантелику. Вона пошкодувала його і знайшла в ньому споріднену душу. Вони стали найріднішими людьми. У них дійсно виявилося дуже багато спільного, яким можна поділитися. До того ж жінка тепер стала відчувати себе трохи щасливішими. Адже жіноче щастя полягає в тому, щоб кохана людина був поруч.

Ці дві людини явно відчувають певні почуття, адже стріла Амура пролетіла між ними. Тепер жінці є кому відкрити свій секрет, адже вона вже довіряти Ніко, як самій собі. Фільм Жінка з квартири 23B (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Прайм Круз
В ролях: Риза Ценоне, Мартін дель Росаріо, Чоло Барретто

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress