Сара обрушується на один день, вона вирішує скасувати шлюб. Химерна, красива, мила і ніжна, вона працює над тим, щоб бути сміливою і впевненою в собі. Коли жінка мала короткі відносини з дівчиною в коледжі, Сара хоче знову випробувати це почуття і воно ж їй не дає рухатися далі з чоловіками. Вона мріє і згадує, як це було або може бути, знову доторкнутися до дівчини. Але відмовлятися від відносин з чоловіками вона зовсім не собераеться. Це питання запускає Сару в гірке подорожі, наповненому самопізнанням, раздумиями, сексуальними пріоритетами, прекрасними дівчатами… а може і чоловіками.

В епіцентрі сюжету виявляється Сара, яка не може вийти заміж за свого нареченого з-за певних невирішених питань, які турбують її ще з часів навчання в коледжі. Вся справа в тому, що тоді у неї були певні стосунки з жінкою. І вона шукає цього сексуального задоволення знову. Фільм Жінки і деколи чоловіки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для цього вона відправляється в подорож, де її чекає власне самопізнання, сексуальне пробудження. Їй необхідно знайти жінку, яка дозволить до себе доторкнутися, але при цьому часом не забувати і про чоловіків, адже вони теж здатні зробити Сару щасливою.

Режисер: Леслі Деметрі
Актори: Ліндсі МакКеон Мелоун Томас Таша Амес Бонні Свеншоніс Паула Россман Ейб Голдфарб Джеймс К. Фулатер Леслі Деметрі Ніккі Лоу Сержі Роблз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress