Фільм Життя Девіда Гейла (2002) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кореспондентка Бетсі отримує унікальну можливість провести інтерв’ю з арештантом-смертником. Засуджений до смерті професор університету, а в минулому активіст руху за скасування смертної кари — Девід Гейл. Дівчина відправляється до нього в тюрму і в міру спілкування переймається до цієї людини певною симпатією. Вона бачить його лише жертвою обставин і несправедливостей. Спочатку чоловік втратив викладацького місця через відрахування неуспевающей студентки, яка намагалася до нього приставати, а потім висунула проти нього звинувачення в сексуальних домаганнях.

Довести власну невинність йому не вдається, а разом з занапащене кар’єрою, руйнується його сімейне життя. Пізніше персонаж знаходить собі нове покликання в громадському русі, спрямованому проти державної системи. Разом з колегою Констанс, що збереглася з ним дружні взаємини, він бореться за скасування страт. Все лише погіршується, коли дівчину знаходять убитої, природно підозри падають на Гейла, адже на те вказують знайдені докази.

Розмовляючи з ним, героїня розуміє, що цей чоловік не винен і має намір знайти, тому вагомі підтвердження. Фільм Життя Девіда Гейла (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алан Паркер
В ролях: Кевін Спейсі, Кейт Уінслет, Лора Лінні, Гебріел Манн, Метт Крейвен, Леон Ріппі, Мелісса Маккарті, Рона Мітра, Елізабет Гест, Джим Бівер


загрузка...