Ендрю — чотирнадцятирічний підліток з негритянського гетто. Його сім’я досить типова для цих місць. Батько сидить за гратами, поки мати вибивається з сил, намагаючись виростити і виховати неслухняного сина і маленьку дочку. Якщо дівчинка не доставляє великих неприємностей, лише шумить і вередує, то у старшої дитини проблеми куди серйозніше. Ендрю цілеспрямовано котиться по похилій. Дрібні правопорушення і приводи в поліцію ведуть його на лаву підсудних. Перш йому вдавалося звільнитися доганами, але якщо все продовжиться далі, то в’язниці хлопцю не уникнути.

Жінка втомилася боротися з його нехлюйством. Їй складно одній протистояти згубному впливу його приятелів і вулиці. Сам Ендрю є звичайним пацаном. Він любить рідних, але також йому подобається весело проводити час з друзями. Часом їх забави носять протизаконний характер, і йому доводиться йти на справу за компанію. Але нічого поганого герой робити не бажає. Він просто намагається знайти своє місце в навколишньому світі. Поки мати заводить роман з клієнтом кафе, де вона працює, син активно розмірковує, як жити далі.

Дорослі охоче беруться наставляти його на правильний шлях, але тільки від Ендрю залежить, яку долю в підсумку він вибере. Фільм Життя і більше нічого (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антоніо Мендез Еспарза
В ролях: Ріджайна Вільямс, Роббі Вільямс, Райнезія Чемберс, Ендрю Блічінгтон, Дайан Меррітт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress