загрузка...


Неймовірна історія трапилася з індусом на ім’я Пі. Саме її і вирішив відобразити в своїй книзі популярний письменник. Ще будучи дитиною, Пі виявляв інтерес до різних релігійних напрямів та успішно проповідує деякі з них, незважаючи на явні відмінності між ними. Але настав такий момент, коли його сімейству довелося покинути Індію і відправитися жити в іншу країну. Батько хлопчаки очолював зоопарк, тому повинен зайнятися продажем тварин на новому місці роботи. Пі не хоче залишати свій будинок, але категоричний настрій батька змушує підкоритися і відправитися в дорогу.

Так сім’я опиняється на вантажному судні, що відправляється з Японії. Шторм, що розбушувався, призвів до паніки на кораблі. Переляканий хлопчик втрачає з уваги батьків і намагається знайти затишне місце, щоб врятуватися від шторму. Матроси змушені евакуювати екіпаж і саджають Пі в одну з шлюпок. Вони пообіцяли, що обов’язково знайдуть його батьків і відправлять їх слідом за ним. Фільм Життя Пі (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але все сталося інакше. Шторм закінчився, а в живих залишився лише переляканий хлопчик і деякі тварини, дивом опинилися на рятувальному судні. Але як можна вижити в оточенні пораненої зебри, орангутанга, гієни і бенгальського тигра?

Режисер: Енг Лі
В ролях: Сурадж Шарма, Ірфан Кхан, Рейф Сполл, Табу, Аділь Хуссейн, Жерар Депардьє, Аюш Тандон, Гаутам Белур, Аяан Кхан, Мохд Аббас Халілі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress