загрузка...


Головний герой фільму дуже харизматична людина, все своє свідоме життя займався тим, що обкрадав чесних людей. Але на вигляд чоловік відрізняється від інших тим, що він дуже харизматична людина, він вміє легко наблизити до себе абсолютно будь-яку людину. Разом з цим, головний герой дуже часто одягає військову форму і кілька нагород, щоб втертися в довіру до своєї чергової жертви. Ось уже протягом багатьох років, фальшивий військовий працює на циганську мафію і дуже пишається своїм нинішнім становищем, серед своїх.

На початку все йшло просто чудово, чоловік без докорів сумління обманював простих людей і був усім задоволений. Але одного разу все кардинально змінюється, коли під час чергового пограбування, на його очах не вмирає той кого він хотів обікрасти. З цього часу, професійний злодій вирішує назавжди змінити свою професійну діяльність. Через кілька днів, головний герой знайомиться з однією дуже чарівною дівчиною, в яку в підсумку шалено закохується.

Ось тільки якого ж було здивування головного героя, коли він дізнається, що його нова знайома є донькою того самого загиблого. Фільм Життя покидьків (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ryan Prows
Актори: Нікі Мішо, Ricardo Adam Zarate, Jon Oswald, Шей Огбонна, Сантана Демпсі, Марк Бернем, Хосе Росете, Jearnest Corchado, Клейтон Карденас, Olivia Benavides

загрузка...