загрузка...


Даний сюжет починає своє оповідання напередодні Другої Світової Війни. Головний герой італійський єврей Гвідо, який народився і жив в одному провінційному містечку, але все життя герой мріяв вибратися у велике місто. І ось одного разу мрія хлопця відбулася, і він виявився в межах великого мегаполісу. Відразу ж після свого приїзду головний герой зустрічає на своєму шляху молоду вчительку італійку, в яку відразу ж закохується з першого погляду. Дівчина не одразу звернула увагу на Гвідо, але все ж, він зумів добитися її уваги і розташування. Головні герої одружилися, але щастя їх було не довгим.

Зовсім скоро у домівки головних героїв постукала Друга Світова Війна до якої ніхто не був готовий. Фашистські знущання над жителями ростуть, Глвидо був євреєм і тому опинився в серйозній небезпеці. Головному герою доведеться боротися за власне життя, йому доведеться пройти досить складний шлях, щоб отримати шанс на виживання. Зовсім скоро головний герой опиняється у владі, і він дізнається про те, що його земляків жорстоко вбивають в концтаборі.

Гвідо вирішує вдатися до серйозних дій зі свого боку, щоб домогтися справедливості. Драматична і напружена стрічка пощекотит нерви кожному глядачеві. Фільм Життя прекрасне (1997) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберто Беніньї
В ролях: Роберто Беніньї, Ніколетта Браскі, Джорджіо Кантаріні, Джустино Дурано, Серджіо Біні Бустрик, Маріса Паредес, Хорст Buchholz, Джуліана Лоджодиче, Амеріго Фонтани, П’єтро Де Сильва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress