Після втрати свого чоловіка, жінка, яка страждає від хвороби Паркінсона, важко переживає втрату і намагається навчитися жити без нього. На плечі їх змужнілого сина лягає повна відповідальність за турботу про свою матір. Поєднуючи важку роботу на нафтовій платформі, син майже весь свій вільний час проводить поруч зі своєю матір’ю, паралельно намагаючись знайти своє місце в житті, залишивши важка праця робітника по видобутку вуглеводневої сировини позаду. У деяких випадках особистості доводиться самостійно несе на собі вантаж неприємностей, який звалився на плечі.

Солідна дама намагається подолати вплив руйнівного недуги. Хвороба Паркінсона кожен день робить її все більш безпорадною перед особою навколишньої реальності. В цей час її син знаходиться на одній з нафтових платформ, де займається важкою працею. У нього є певні моральні проблеми, з якими сильний чоловік ніяк не може розібратися. Є надія на те, що нащадок допоможе матері пройти складний період? Фільм Життя у русі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Яке старенькій розуміти, що вона повністю самотня, а дуже скоро втратить можливість справлятися з побутовими справами? Знайде чи працівник свою ідентичність? Коли настане «світла смуга»?

Режисер: Кетлін Хепберн
Актори: Ширлі Хендерсон, Теодор Пеллерен, Мері Гелловей, Ніколас Кемпбелл, Джаред Абрахамсон, Уго Атего, Лорни Кардинал, Чілтон Крейн, Беверлі Елліотт, Ерік Кінлісайд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress