Кілька поколінь людей з однієї родини переживають падіння і стрімкі злети, розквіт любовних відносин і трагічні розпади спілок, догляд родичів на той світ і народження дітей, а все, аби зберегти надію, що в майбутньому все буде добре. У центрі сюжету виявиться чоловік на ім’я Вілл, який переживає серйозні невдачі в особистому житті. Нині він працює над книгою, через що повинен ходити на прийом до психіатра Кейту Морріс. Він уважно слухає все, що говорить пацієнт. Той у свою чергу нарікає на те, що дружина залишила його, книги перестали писати, та й дитина виріс знервованим, давно перестав слухати батька.

Плюс до всього він вважає, що поруч з ним бродить смерть. Тільки в недавньому минулому Уілл був щасливий з Еббі. Вони дізналися, що у них народиться син. Але в подальшому сталася трагедія, що зруйнувала їхнє щастя, про яку чоловік не бажає згадувати. Щоб не говорити на цю тему, він бажає розповісти психіатру про місце, де жила дівчинка. Фільм Життя, яке воно є (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Їй було 7 років, коли батьки стали жертвами автомобільної катастрофи, а її відправили в будинок дядька Джо, де малечу чекало спілкування з тираном, глузування тощо, а далі рішення взяти зброю і вбити негідника своїми руками.

Режисер: Ден Фогельман
Актори: Оскар Айзек, Олівія Вайлд, Аннетт Бенінґ, Менді Петінкін, Джин Смарт, Олівія Кук, Серхіо Періс-Менчета, Антоніо Бандерас, Лайа Коста, Алекс Моннер, Isabel Durant

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress