Старшокласник Денні Еванс на канікулах збирається в похід до озера Колтон. Батьки необачно відпускають сина, хворого на аутизм, в ліс одного. Незважаючи на психічне захворювання, хлопчик привчений з дитинства до самостійності. На топографічній карті, придбаної в книжковій крамниці, школяр зазначив фломастером приблизний район майбутньої подорожі. У рюкзаку знаходиться необхідне спорядження, що включає спінінг, вудку, набір гачків, складаний ніж і заготовлені продукти.

Теплий светр допоможе зігрітися холодними вечорами. На лоні природи передбачається ночівля. Для подорожі юнак вибрав унікальний маршрут в благодатний час, коли спекотна погода сприяє рибалкам і туристам. З міста на рейсовому автобусі герой прибуває до місця збору, де починається захоплююча пригода. Знайома стежка веде підлітка до озера, де хлюпоче форель. На березі мальовничої водойми мрійник поставить намет, щоб зловити ляща або щуку на химерну приманку. Бідолаха не здогадується, що по його сліду йдуть ровесники, ошукані Джулією і Ніком. Випадково злетіла з мови шахрайки фраза, оббрехати нещасного Денні, стає початком божевілля. Кампанія підлітків заради забави вирішила розправитися з туристом. Нік заочно називає беззахисного аутиста типовим педофілом.

Молодь вірить наклепі, яку всюди поширюють недоброзичливці Еванса. Підлітки вирішують терміново відшукати однокласника, щоб жорстоко покарати юродивого суб’єкта з гріховними нахилами. Фільм Жорстоке літо (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Phillip Escott, Craig Newman
В ролях: Гарі Ноулз, Grace Dixon, Том Пауелл, Josh Hopkins, Сабріна Дікенс, Richard Pawulski, Наталі Мартінс, Thomas Conning, Рис Дуглас, Денні Міллер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress