Фільм Жорстокий зимовий блюз (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой завжди жив не дуже чесно і займався протизаконною діяльністю. Проте в якийсь момент його життя повністю змінюється. Він втрачає свого кращого друга, який був вкрай важливий для нього і не уявляє свого життя без нього. Він мріє зробити все, щоб помститися за загиблого. Їй вдається дізнатися, що в цих краях оселилася рідна мати вбивці його товариша і він має намір зазирнути у гості до жінки і будь-з’ясувати у неї, де знаходиться її син. Він тоді навіть не думав про жалості і про те, що надходить як-то неправильно. Але в якийсь момент все кардинально змінюється.

Варто було йому зустріти цю жінку, як він розуміє що вона нагадує йому його мати, яка багато років тому покинула цей світ. Його ставлення до всього змінюється і він починає переглядати свої бажання і прагнення. Звичайно ж хлопець завжди розумів, що займається незаконною діяльністю і обрав для себе не найкращий шлях. Фільм Жорстокий зимовий блюз (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але тим не менш він завжди може змінити своє майбутнє і тепер у нього з’явився шанс повністю позбутися від минулого і забути про ті події, які були зовсім недавно. Однак чи зможе хлопець так просто відмовитися від звичний йому життя і бажання помститися?

Режисер: Джон-бом
В ролях: Сіль Ген-гу, Чо Хан-сон, На Мун-хі, Юн Джэ-мун, Про Єп, Рю Син рен, Щим І-ен, Кім Тхе-хан, Чо Хі-бон, Джин-а Кім


загрузка...