На початку фільму нам показують образи двох головних героїнь, які прямо протилежні в характері, мові, вчинках. Єдине, що їх об’єднує те, що вони обидві самотні. Однак, проблема в тому, і ми це розуміємо в кінці фільму, що Віка хоче бути самотньою, їй подобається, а Зої немає! Зоя, навпаки, самотньою бути не може, самотність губить її. Тому, спочатку вона турбується за чоловіка, що любить його і вірить безмежно, а потім, те ж саме відбувається з нею по відношенню до дівчинки.

Зоя поступово втрачає свої цінності і пріоритети, засліплена не скільки помстою (хоча саме це намагалася натиснути Віка), скільки неймовірним вихором таких подій і вчинків, на які вона сама ні за що б не наважилася. Тому ідея помсти відсувається на другий, або скоріше навіть на третій план після дружби і удивительностью відбувається для Зої. Однак, до кінця фільму ми переконуємося, що свої цінності і принципи вона не втратила, а як би приглушила. Це проявляється в тому, що після здійснення будь-якого вчинку вона відразу ж шкодувала про це, думала чого їй це коштуватиме. Також яскравим моментом було, коли вона не захотіла все розповідати дружині свого коханця, розуміючи, що страждати буде не він, а швидше його дружина і дитина.

В кінці фільму, незважаючи на це вона не зупинилася перед пограбуванням, а сталося це з-за її відчайдушного бажання піти від самотності. Фільм Жорстокість (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марина Любакова
В ролях: Рената Литвинова, Анна Бегунова, Євген Сєров, Олексій Франдетті, Ольга Онищенко, Олександра Астахова, Микита Ємшанов, Станіслав Бєляєв, Ігор Афанасьєв, Тимофій Трибунцев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress