загрузка...


Бретт Хенсон протягом шести років перебував у місцях не настільки віддалених. Йому довелося відбувати термін за той злочин, який він скоїв з необережності. Він убив людину сам того не хоча і сумлінно відсидів покладений термін. Тепер же чоловік вийшов на свободу і прагнув почати життя добропорядного громадянина. Тільки виявилося, що в суспільстві він не потрібний нікому осіб. У нього була одна споріднена душа, і їй була дружина, але жінка з якихось причин жодного разу не прийшла до нього у в’язницю. Бретт тоді зрозумів, що вона занадто сильно на нього ображена, адже він по дурості зробив такий вчинок, який зіпсував все її життя.

Він вирішив не повертатися до неї. Чоловік вирішує відправитися в подорож і сподівається знайти для себе таке місце, де зміг би почати життя з самого початку і забути про пережитий кошмар. Через деякий час на своєму шляху герой фільму зустрів відчайдушних хлопців підліткового віку на ім’я Мартін і гордії. Вони вирішили втекти від своїх батьків, так як ті проявляли їм занадто багато уваги.

Разом трійця продовжила свій шлях в пошуках надійного місця. Кожен з них починає давати поради один одному і може бути вони їм зможуть стати в нагоді в житті. Фільм Жовтий хустинку щастя (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Юдайан Прасад
В ролях: Вільям Херт, Крістен Стюарт, Едді Редмейн, Марія Белло, Каорі Момої, Еммануель Кон, Нурит Кон, Вероніка Расселл, Гроувер Колсон, Ліша Брок

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress